ATERON Hakkında

ATERON SAN. ve TİC. LTD ŞTİ., üretim sektörlerinin her alanına innovatif çözümler sunmakta olan dinamik, güvenilir ve tecrübeli bir kuruluştur. Elektronik sektörü başta olmak üzere, tüm üretim segmentlerine ihtiyaç duyulabilecek özel ekipman, prototip, makina ve yedek parça desteği sağlayarak, siz değerli müşterilerimize uygun koşullarda hizmet sunmaktadır.

Mühendislik departmanımız, her türlü özel parça dizaynını üç boyutlu olarak yapabilmekte ve 3D ortamda yaratılan tasarımlar CNC dik işlem merkezlerimizde yüksek hassasiyette işlenebilmektedir.Prototip parça imalatı durostone, kompozit malzemeler, ahşap, epoxi, flexiglass, aluminyum, bakır, çelik ve alaşım malzemelerden yapılabilmektedir.Her türlü mock-up, arge prototipi, çalışan model ve tasarım doğrulama modelleri tarafımızdan dizayn ve imal edilebilmektedir.

İhtiyaca uygun özel makine tasarımı ve imalatı yapılmaktadır. PLC kontrollü sistemler, otomasyon çözümleri endüstriyel robot ve aparatlar, özel amaçlı sistemler mühendislik departmanımızca anahtar teslimi olarak imal edilmektedir.

Tecrübeli üretim personelimiz sayesinde size hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatlarla İzmir’den destek verebileceğimizi umuyoruz. Sizlerden gelecek istekler doğrultusunda hareket edecek ve daima siz değerli müşterilerimizi memnun edebilme çabasında olacağız.

Dünya çapında marka olan firmaların Türkiye temsilciği ile sektörü desteklemekteyiz.
Endüstriyel lehimleme ekipmanları,
Bonding ekipmanları,
Kaynak ekipmanları,
Dizgi Ekipmanları,
Depanelize Ekipmanları,
Krem lehim baskı Ekipmanları, Sarf malzemeleri ve arşivleme ekipmanları,
Temiz Oda sarf malzemelerinde,
Yüksek derecelere dayanıklı ve size özel dizayn edilmiş lehimleme paletlerimizle,
Prototipi ve seri üretim PCB ihtiyaçlarınızda,

Temsilciliğimizdeki tüm markaların satış sonrası servis ve bakım hizmetlerini de vermekteyiz. Teknik kadromuz tüm kurulum, bakım onarım, servis ve danışmanlık ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınızdadır. Müşteri odaklı anlayışımız ve yakın iletişimimiz ile sizi her platformda desteklemekten gurur duyarız.Müşteri Hizmetleri
Elektronik sektöründe ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri bizimle paylaşın. Size uygun kalitede ve maliyetlerle destek olalım.
Ödüller
En kısa süre içerisinde gösterdiğimiz gayret ve çabaların sonucunu siz değerli müşterilerimizden bir teşekkürle bile alabilmemiz bizim için çok önemlidir.
Bize Ulaşın
Müşteri hizmetlerimiz sizlerden gelecek talepleri değerlendirecek ve en kısa zaman içerisinde ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.
Çözüm Ortağınız
Anahtar teslim projelerinizde satış öncesi ve sonrası sizlere destek vererek en uygun şeçimleri yapabilmeniz adına çalışıyoruz.